Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy opłaca się inwestować w tego rodzaju systemy meblowe do firmy?

Postautor: henryk1965 » 31 maja 2016, 10:48

Witam, przedsiębiorstwo zwiększa zatrudnienie i w najbliższej przyszłości jesteśmy zmuszeni przenieść się do innego biura. Ogólnie wiadomo, że takie pomieszczenia biurowe są zazwyczaj w stanie zbliżonym do surowego i musimy je od początku urządzić. Dlatego moje pytanie czy opłaca się kupować takie meble: Obrazek - prezentują się doskonale na obrazkach. Natomiast koszt ich kupna jest dość wysoki i nie wiem czy przyniesie jakąś wartość dla posiadanej przez nas firmy. Wiadomo wygląd biura jest istotny, lecz czy meble najwyższej klasy aż tak polepszają efektywność pracowników i skutkują na decyzję potencjalnych kontrahentów?

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Czy jest warto inwestować w tego rodzaju meble do biura?

Postautor: adriansola » 31 maja 2016, 10:56

Cześć, to powinno wynikać z waszych możliwości finansowych. Wystrój biura jest bardzo istotny, ale powinien być dopasowany do portfela waszych klientów. Jeśli współpracujecie z małymi podmiotami gospodarczymi to nadmierny luksus w waszej firmie ich odstraszy. Będą sądzili, że jesteście drogą firmą i będą szukać usług u konkurencyjnych podmiotów gospodarczych. Ich działanie ma podstawy, gdyż wydatki na takie zabudowy meblowe przeniesiecie na klientów. Natomiast jeśli kooperujecie z większymi firmami, gdzie liczy się komfortowy wygląd biura, aby was traktowali jako godnego współpracy partnera to jak najbardziej trzeba zainwestować w tego rodzaju meble. Tak jak już pisałem. Wszystko jest uzależnione od klienteli.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości