Strona 1 z 1

Sprawdzony dentysta w Radomiu

: 13 maja 2016, 11:50
autor: annasowa90
Cześć, poszukuje dobrego dentystę w mieście Radom. W wyszukiwarce znalazła wiele gabinetów dentystycznych. Lecz jak już sprawdzimy komentarze na forach to już tak pięknie to nie wygląda. Muszę zrobić dwa implanty. Wydatek niemały i chciałabym, żeby było to wykonane profesjonalnie i w miarę za rozsądne pieniądze.

podobne tematy:

Sprawdzony stomatolog w mieście Radom

: 13 maja 2016, 12:23
autor: mariusznowak
Część, sememu miałem podobny kłopot z wykonaniem implanta. Ile się naszukałem w sieci stomatologów i komentarzy o nich. W końcu wybór padł na tą dentystkę w Radomiu http://danuta-majewska.pl . Implant został wykonany wg mnie prawidłowo. Posiadam go już dwa lata i nie miałem z nim w ogóle kłopotów. Jedzenie mi nie wchodzi pomiędzy zęby i implanta, więc jest dobrze dopasowany. Miałem u niej 3 wizyty i było po sprawie. Cenowo jest podobna do innych dentystów z Radomia. Więc możesz śmiało do niej iść.

podobne tematy:

Dobry dentysta w mieście Radom

: 16 maja 2016, 9:37
autor: podrygalapawel
Cześć. Nie znam tego gabinetu stomatologicznego. Ja robiłem zęby w centrum. Jest to Rodent, gdzie możesz dość tanio wyleczyć zęby. Posiadają oni też podpisaną umowę z NFZ, więc niektóry rzeczy jesteś w stanie zrobić za darmo. Ja jestem zadowolony z ich usług.

podobne tematy: