W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

W jaki sposób polepszyć pozycję takiej strony w wyszukiwarce?

Postautor: mariusznowak » 17 cze 2016, 13:08

Dzień dobry od pewnego czasu zajmuje się marketingiem swojej witryny WWW, niestety nie mogę wbić strony do pierwszej dziesiątki wyników. Buduję regularnie linki do promowanej strony WWW. Przeważnie około dwudziestu sztuk na dzień. Staram się także udzielać na blogach związanych z moją branżą. Niestety to nic nie daje i od kilku tygodni nie mogę ruszyć strony z miejsca. Wspomnę również, że mam unikalną treść na wszystkich podstronach. W czym może być kłopot? Proszę o poradę.
Podnośniki pacjenta wykorzystywane do transportu to lepszy komfort opieki i gwarancja bezpieczeństwa osoby leżącej. Podnośniki pacjenta, które oferuje nasza wypożyczalnia ułatwiają: łatwy transport i podnoszenie pacjenta, lepsza mobilność i odciążenie pacjenta i opiekuna, zabezpieczanie przed urazami i przeciążeniami kręgosłupa osoby opiekującej się osobą chorą.

Podnośniki pacjenta służą do łatwego i bez siłowego przenoszenia oraz przewozu osoby z i do łóżka, na wózek czy toaletę. Dzięki akumulatorom, urządzenie może przemieszczać się bez konieczności nieustannego podpięcia do gniazdka elektrycznego. Podnośniki pacjenta dostępne są w różnych rozmiarach oraz wartościach udźwigu. Nasza wypożyczalnia posiada w swojej ofercie wysokiej jakości podnośniki pacjentów na wynajem - https://osiedle-kamionka.pl/2022/06/13/modele-anatomiczne-kiedy-warto-je-nabywac-lub-mozna-spotkac-obnizki.

Podnośnik pacjenta dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest bardzo dużym wsparciem dla opiekunów. Codzienne przenoszenie pacjentów naraża ich na bóle pleców oraz urazy kręgosłupa. Zastosowanie podnośnika pacjenta - do transportu, elektrycznego gwarantuje ulgę a, także ułatwia codzienne czynności. Wykorzystanie podnośnika transportowego gwarantuje pacjentowi zdecydowanie większe bezpieczeństwo niż w czasie własnoręcznego przenoszenia go przez opiekuna.

Podnośniki pacjenta wannowe to uproszczenie codziennych czynności oraz opieki, które umożliwia: bezpieczną kąpiel bez barier, łatwe opuszczanie i podnoszenie pacjentów, niewymagające specjalistycznych instalacji hydraulicznych a, także elektrycznych, są dopasowane do standardowych wanien dostępnych na rynku

Zadaniem podnośnika pacjenta wannowego jest ułatwienie bezpiecznej kąpieli zarówno osobie niepełnosprawnej, jak i opiekunowi. Doskonale sprawdzi się zarówno w domu, jak i do różnego rodzaju instytucji. W ofercie wypożyczalni dostępne są różne typy podnośników wannowych dla osób niepełnosprawnych.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Jak polepszyć pozycję tego typu strony w wyszukiwarce?

Postautor: adriansola » 17 cze 2016, 13:22

Dzień dobry. Dobrze, że dałeś link do strony. Ułatwi to bardzo analizę sposobu linkowania oraz przyczynę niższych pozycji, niż byś chciał. Z tego co widzę na twojej stronie, to jest parę niedociągnięć na samej witrynie. Najważniejsze z nich to sposób wewnętrznego podlinkowania podstron. Brak odpowiedniej długości treści. Również przydałoby się stworzyć unikalne tytuły dla wyszukiwarek. Również jeśli chodzi o tworzone przez ciebie linki - są słabej jakości. Miejsca, gdzie budujesz linki są bardzo zaspamowane i wartość takiego linka jest bliska zero. Dlatego posiadasz tego typu kłopoty z wejściem do pierwszej 10 wyników. Poszukuj miejsc, gdzie jest ciężko umieścić link do strony. Wtedy parę takich linków ma większą moc, niż 100 odnośników, które teraz pozyskujesz. Zacznij robić tak, jak napisałem. Pozycje powinny się poprawić.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości