Szukam profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

W tym miejscu możecie polecać strony www.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Szukam profesjonalnego szkolenia instruktorskiego prowadzonego przez właściwego trenera

Postautor: henryk1965 » 16 wrz 2016, 12:19

Cześć. Pragnę podszkolić swoje kwalifikacje związane z trenowaniem osób na siłowni. W branży działam już wiele lat. Jakiś czas temu zrobiłem kurs instruktorki i posiadam uprawnienia trenera personalnego. Lecz od odbytego szkolenia minęło już sporo czasu i zaobserwowałem u siebie luki w wykształceniu. Lubię to co robię i chciałbym to robić jeszcze lepiej. Tak, więc szukam dobrego kursu instruktorskiego, który jest prowadzony przez sprawdzonych specjalistów. Czy możecie coś mi polecić?

podobne tematy:
krzysiekfila
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:51

Poszukuje interesującego kursu instruktorskiego prowadzonego przez odpowiedniego trenera

Postautor: krzysiekfila » 16 wrz 2016, 12:36

Dzień dobry, bardzo interesujące kursy prowadzi firma ECS ze stolicy. Mają bardzo dobrą kadrę instruktorów, która odnosi sukcesy na arenie międzynarodowej. Przykładowi szkoleniowcy, którzy prowadzą tam szkolenia dla instruktorów kulturystyki Obrazek - ich nazwiska robią spore wrażenie i są znane w środowsiku instruktorów w całej Polsce. Tu masz odnośnik do ich strony WWW: http://kursyecs.edu.pl/kursy-instruktorskie - na 100% znajdziesz coś dla siebie. Kursy prowadzą w każdym z większych miast. Oczywiście najwięcej znajdziesz ich w Warszawie. Ja proponuje zapisać się na kurs prowadzony przez Roberta Piotrkowicza - sam odbyłem takie szkolenie instruktorskie i jestem bardzo zadowolony.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości