Czy są różnice w systemach alarmowych?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Czy są różnice w systemach alarmowych?

Postautor: mariusznowak » 22 wrz 2016, 11:48

Dzień dobry. Chciałbym poruszyć temat systemów alarmowych do budynków mieszkalnych. W najbliższym czasie powinienem założyć alarm w swoim nowo powstającym domu i chciałbym wybrać odpowiednie rozwiązanie. Przez najlepszą opcję mam na myśli sprawdzony i funkcjonalny system alarmowy. Więc zależy mi na wypowiedzi osób, które montują tego rodzaju urządzenia w domach oraz ludzi, którzy posiadają alarm. Czytają wpisy na stronach oraz blogach doszedłem do wniosku, że najlepiej wybrać markę Satel. Ale występuje sporo sprzecznych poglądów na temat wyboru czujek oraz ich umiejscowienia w budynku. Tak, więc będę wdzięczny za waszą wypowiedź.

podobne tematy:
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Czy występują różnice w instalacjach alarmowych?

Postautor: henryk1965 » 22 wrz 2016, 12:02

Dzień dobry. Faktycznie w Internecie pojawia się sporo sprzecznych informacji. Tak samo jest z systemami alarmowymi do budynku jednorodzinnego. Zazwyczaj piszą o nich ludzie, którzy nie mają z nimi nic wspólnego. Sprawdzone alarmy w Warszawie http://wkaczorowski.pl montuje ta firma. Na ich stronie zostało zamieszczonych sporo przydatnych informacji. Jeżeli chodzi o wybór producenta systemów alarmowych, to jak najbardziej mogę zarekomendować firmę Satel. Jest to lider tej branży a ich sprzęt charakteryzuje się bardzo dużą żywotnością. Właściwie zaprojektowany system alarmowy powinien zostać podzielony na parę stref. Znacznie ułatwia to ochronę pomieszczeń kiedy jesteśmy w środku. Polecam też użycie dwóch rodzai czujek: kurtyny i zwykłe czujki termiczne.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości