Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:37

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: annasowa90 » 28 paź 2016, 8:55

Witam. W ostatnim czasie wielokrotnie słyszałam o możliwości odbycia szkoleń w moim fachu, ale też i poza nim. Suma takich szkoleń nie jest duża, jednakowoż ciągle zastanawiam się czy jest w ogóle sens brania w nich udziału? Jakim sposobem wiadomo obowiązki domowe pochłaniają niemało czasu, a ja mam pracę oraz nie narzekam na nic. Niemniej jednak wielu moich znajomych dokształca się pomimo takiej samej sytuacji. Może, w związku z tym powinnam się zdecydować? Proszę o opinię osób, jakie brały uczestnictwo w przeróżnych kursach.

podobne tematy:
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szkolenia - czy należałoby brać w nich uczestnictwo?

Postautor: mariusznowak » 28 paź 2016, 9:07

Hej. Sprawa wygląda tak, iż wszystko zależy od tego czego dotyczy rzeczowe szkolenie. Jeśli to nic ważnego i przydatnego chyba raczej szkoda Twojego czasu. Jednak większa część kursów jest wybitnie ważna oraz praktyczna. Z doświadczenia wiem, że takie pionierskie umiejętności rozszerzają horyzonty i pomagają znaleźć poprawniejszą pracę lub otwierają nas na inne możliwości. Przemyśl to ponieważ jeśli koszt szkolenia nie jest znaczny to może należałoby spróbować i posiadać pionierskie doświadczenia i umiejętności? Osobiście parę razy uczestniczyłem w takich projektach, na przykład wybierając stąd - szkolenia http://humanexcellence.pl/szkolenia-biznesowe-radom oraz szczerze rekomenduję.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości