Strona 1 z 1

Dobry lekarz do dziecka z Zielonej Góry

: 18 maja 2016, 12:12
autor: mariusznowak
Cześć, szukam lekarza z Zielonej Góry oferującego wizyty domowe. Mam córkę, która często jest chora. Nie mam już sił do ślęczenia w kolejkach w przychodni. Również sposób leczenia w mojej opinii jest tam przestarzały. Tak, więc jest mi potrzebny dobry lekarz pediatra, który sprawnie postawi dziecko na nogi.

podobne tematy:

Dobry lekarz dla dziecka w Zielonej Górze

: 18 maja 2016, 13:09
autor: krzysiekfila
Cześć. Miałem taki sam problem co ty z dzieckiem. Lekarka w przychodni rozkładała ręce i nie wiedziała co zrobić. W Internecie odnalazłem taki portal www: http://polecamspeca.pl/lekarz-wizyty-domowe/zielona-gora i podzwoniłem do paru pediatrów. Nie było problemu z umówieniem wizyty domowej. Wszystko miło i bez problemów. Inne podejście do małego pacjenta. Najistotniejsze, iż pediatra miał pojęcie jaki antybiotyk podać i dziecko potem już mniej chorowało. Istotna jest profilaktyka a nie samo przepisywanie leków.

podobne tematy:

Sprawdzony lekarz dla dziecka z Zielonej Góry

: 19 maja 2016, 11:46
autor: maxkolonko
Racja, u nas w przychodni to tylko są w stanie druczki na leki przepisywać. W kółko te same leki. A jak już jest coś poważniejszego to rozkładają ręce. Taki poziom opieki zdrowotnej w Polsce panuje. A prywatnie to nagle już wiedzą jak leczyć ludzi.

podobne tematy: