Potrzebuje rzetelnego kominiarza

W tym miejscu możecie polecać strony www.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Potrzebuje rzetelnego kominiarza

Postautor: mariusznowak » 23 maja 2016, 9:29

Witajcie, poszukuje sprawdzonego i niedrogiego kominiarza w Olsztynie. Dzwoniłem do kilku, natomiast ceny mają astronomiczne. Od 150 do 350 zł za przeczyszczenie przewodu kominowego. Jak zapytałem się skąd taka różnica cenowa to usłyszałem, że wszystko jest zależne od komina. Przecież komin jest prosty jak budowa cepa. Czym może się on różnić?

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Potrzebuje dobrego kominiarza

Postautor: podrygalapawel » 23 maja 2016, 9:57

Witaj, nie wiem gdzie się dodzwoniłeś lecz jest to wyciąganie kasy na maksa od człowieka. 300 złotych za udrożnienie komina to jakiś ponury żart. Jak długo kominiarzowi z tym zejdzie? U mnie w domu jak udrażnia 2 kominy i podbija protokół to zajmuje mu to mniej niż godzinę. Życzy sobie za to 150 złotych. Natomiast jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego kominiarza to zajrzyj tutaj: https://biozamrazarki.pl/?p=240 - na 100% znajdziesz dobrego specjalistę. Ja przeważnie w taki sposób szukam firm do rozmaitych prac przy domu. Jeszcze źle nie trafiłem na specjalistę z tej strony. Oczywiście zawsze przed wyborem przeczytam opinię o danym wykonawcy.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości