Szukam rzetelnej firmy do położenia dachu

W tym miejscu możecie polecać strony www.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Szukam rzetelnej firmy do położenia dachu

Postautor: mariusznowak » 01 cze 2016, 12:46

Witam. Ostatnio rozmawiałem z sąsiadem, który stawia dom obok mojego. Mocno mnie nastraszył jak chodzi o kwestie związane z dachem. On szukał dekarzy przeszło rok czasu. Niedobrze wykonany dach to według jego zdania duży kłopot a, następnie problemy z grzybem. Nie mam za dużego pojęcia o tym - tak, więc czy mogę poznać wasze zdanie na ten temat.

podobne tematy:
podrygalapawel
Posty: 10
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:32

Poszukuje dobrej firmy do położenia dachówki

Postautor: podrygalapawel » 01 cze 2016, 13:00

Dzień dobry. To cię kolega nieźle nastraszył. Jak chodzi o kładzenie dachówki to sprawa jest identyczna jak wcześniejsze prace budowlane w domu. Profesjonalni dekarze to 0 kłopotów, słabi dekarze to same nerwy. Szukanie proponuję rozpocząć od tego typu serwisów internetowych: https://biozamrazarki.pl/?p=275 - tam znajdziesz wizytówki dekarzy, które świadczą usługi z zakresu krycia dachów. Wybierasz tych wykonawców, którzy posiadają największą liczbę dobrych komentarzy i rozpoczynasz z tymi ludźmi rozmowy. Później zapraszasz najlepszych dekarzy na miejsce budowy. Wykonują wycenę, a ty przeglądasz oferty. Zawsze warto wziąć pod uwagę sposób rozmowy z wykonawcą. Jeśli nie mamy problemów z komunikacją to należy rozważyć taką ofertę. Unikajmy firm, którzy nie wiedzą jak mają odpowiedzieć na nasze pytania. Zazwyczaj nie mają pojęcia o swoim fachu.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość