Jak inne firmy to robią?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
mariusznowak
Posty: 27
Rejestracja: 13 maja 2016, 12:18
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Jak inne firmy to robią?

Postautor: mariusznowak » 05 lip 2016, 13:17

Dzień dobry, jestem właścicielem firmy która zajmuje się montażem anten do odbioru sygnału satelitarnego w stolicy i jej okolicach. Niedawno przebudowałem stronę na bardziej przyjazną wyszukiwarką. Natomiast zastanawia mnie kwestia w jaki sposób inne firmy na frazę instalacje antenowe Warszawa są na szczycie wyników wyszukiwarki? Czytałem o pozycjonowaniu strony WWW, ale dużo ludzi mówi iż najistotniejsza jest treść na stronie. Natomiast tworzenie nienaturalnych linków może zaszkodzić stronie internetowej. Dlatego dałem swoją stronę wyłącznie do kilku najlepszych katalogów oraz stworzyłem profil na FaceBooku. Niestety nie widać mojej strony w wynikach. Co robię źle?

podobne tematy:
annasowa90
Posty: 9
Rejestracja: 13 maja 2016, 11:37

Jak konkurencja to robi?

Postautor: annasowa90 » 05 lip 2016, 13:35

Dzień dobry. Po pierwsze Internet nie jest najlepszym miejscem do zdobywania wiedzy na temat pozycjonowania strony. Jest w nim dużo nieprawdziwych informacji, niż tych które mogą Ci się przydać. Większość ludzi zdobywa wiedzę w trakcie testów. Nikt nie podzieli się metodami, które są skuteczne i przynoszą duże profity dla agencji SEO. Dlatego będzie Ci ciężko samemu to zrobić. Na pewno wyłącznie treścią nie wypromujesz strony. Parę odnośników - nawet tych najlepszych nie wiele ci pomoże jeśli inne firmy mają ich tysiące. Dlatego powinieneś zacząć ich pozyskiwać znacznie więcej. Jest wiele portali gdzie możesz dodać linka do swojej strony za darmo. Zacznij od serwisów branżowych na początek.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości