Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

W tym miejscu możecie polecać strony www.
henryk1965
Posty: 18
Rejestracja: 18 maja 2016, 11:01

Co jest przyczyną, że moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: henryk1965 » 05 lip 2016, 13:46

Cześć. Posiadam spory problem z moją stroną internetową. Od dłuższego czasu systematycznie spada w wynikach wyszukiwań na słowo kluczowe stomatolog Radom. Moja strona funkcjonuje nieprzerwanie od ponad 10 lat w Internecie. Oczywiście raz na kilka lat jest aktualizowana i uzupełniana o nowe treści. Kiedyś na frazę dentysta Radom była na samej górze wyników. Teraz jest coraz niżej. Jak tak dalej będzie to za pół roku będzie poza pierwszą pięćdziesiątką rezultatów wyszukiwarki. Co mogę zrobić aby odwrócić tendencję spadkową. Nie ukrywam, że wraz ze spadkiem pozycji, topnieje również liczba pacjentów w gabinecie.

podobne tematy:
adriansola
Posty: 14
Rejestracja: 19 maja 2016, 11:06

Co jest powodem, iż moja strona ciągle spada w rezultatach wyszukiwarki?

Postautor: adriansola » 05 lip 2016, 14:02

Dzień dobry. Odpowiedź na twój problem jest prozaiczna. Nie pozycjonujesz strony internetowej w wyszukiwarce. Kiedyś samoczynnie domena była na górze wyników wyszukiwarki. Również posiadałeś do niej jakieś odnośniki. Były one leciwe i dawały wielką moc stronie WWW. Stąd wysokie pozycje. Obecnie większość z nich utraciłeś - stąd te spadki. Konkurencja pozyskuje linki do swoich stron i dzięki temu pną się do góry. Ich działania powodują, że ty spadasz w wynikach wyszukiwań. Powinieneś jak najprędzej zacząć proces pozycjonowania swojej strony. Zleć to jakieś firmie. Po paru miesiącach powinieneś znaleźć się z powrotem na górze wyników wyszukiwarki. Możesz też próbować samemu pozycjonować swoją domenę ze stroną, ale tu trzeba mieć sporo wolnego czasu i pojęcie co zrobić aby pozycje rosły. Dzisiaj można łatwo zaszkodzić swojej domenie przez niewiedzę.

podobne tematy:

Wróć do „Na każdy temat”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości